Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz İyi forumlar dileriz...

Forumumuzun En Damar Kızı ....hataylı damarcı....Ile Yaptigimiz Röportaj

Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz
Admin İletişim!

Kaya

Administration
Yönetici
Admin
Web sitesi
aksaray68.com
Röportaj Tarihi: 03-31-2009
Röportaj Yapan: Mavişim

SORU 1= Gerçek adını öğenebilir miyiz (söylemeyebilirsiniz) ve tabii neden bu nicki seçtiniz ?
CEVAP = lemis(lemiya asil adim ama kimse o adi kullanmadigi icin lemis olarak kaliplasmis)

SORU 2= Doğum Tarihiniz, Nerelisiniz ? Medeni durumunuz? Bekarsanız sevgiliniz var mı ? Evliyseniz çocuğunuz var mı? Kaçtane? Cinsiyetleri ne? Yaşları Nedir ?
CEVAP= 1986 dogumluyum hatayliyim tabiki de bekarim

SORU 3= Öğrenci misiniz ? Ya da çalışıyormusunuz ? Mesleğiniz hakkında bize biraz bilgi verebilir misiniz?
CEVAP= ogrenciyim.sinif ogretmenligi bolumunde okuyorum.

SORU 4= 68aksaray.gen forumu ile nasıl tanıştınız? Nasıl üye oldunuz?
CEVAP= tesadufen oldu yani.. aksarayin radyo frekanslarini ariyordum bu foruma rastladim...

SORU 5= Hangi takımlısınız ?
CEVAP= fenerbahce

SORU 6= Bize biraz kendinizi anlatır mısınız?
CEVAP= anlatilacak pek bi yanim yok ama kendi halinde bir kizim

SORU 7= Zamanınızı nasıl geçirirsiniz, hobileriniz nedir ?
CEVAP= pek bi hobim yok yani daha cok derslerle ugrasiyorum bi de arkadaslarla gezmelerimiz var...

SORU 8= Gelecek için planlarınız var mı? Herşeyi akışınamı bırakırsınız? Varsa ne gibi planlarınız var ?
CEVAP= herseyi akisina birakmam aslinda. bir an once ogretmen olup topluma yararli bireyler yetistirmek en buyuk hedefim

SORU 9= Yaşadığınız şehri anlatır mısınız bize?
CEVAP= gezilecek pek cok yeri var yani kunefesiyle de meshur bide asi dizisinin burada cekilmesi oemini biraz arttirdi sanirim

SORU 10= 68aksaray.gen forumdan beklentileriniz nedir ? Burada sizi mutlu edecek ve üzecek şeyler neler ?
CEVAP=

SORU 11= En beğendiğiniz ve en çalışkan dediğiniz 68aksaray.gen forumda kim?
CEVAP= TABIKI DE MAVISIM

SORU 12= En sabırlı 68aksaray.gen forumda sizce kim? Neden?
CEVAP= YENI YENI TANIYORUM FORUMDAKILERI O YUZDEN NET BI CEVABIM YOK

SORU 13= En sevdiğiniz 68aksaray.gen forumda kim? Neden?
CEVAP= MAVISIM ECRIN KARDES VE CESUR ABLAM

SORU 14= Evlilik hakkında neler düşünüyorsunuz ?
CEVAP=BIRSEY DUSUNMUYORUM

SORU 15= Sevdiğiniz müzik türü, sevdiğiniz sanatçı kim ve sevdiğiniz şarkılar hangileri ?
CEVAP= DAMAR YANI ARABESK SOYDEMIR KARDESLER VAZGECILMEZIMM TUM SARKILARINI SEVIYORUM

SORU 16= Karşı cinste önem verdiğiniz şeyler neler, ilişkilerinizde ne ararsınız, ne beklersiniz, bir ilişkiyi sürdürmek için gerekli olan şeyler sizce nelerdir ?
CEVAP=

SORU 17= Sizce Aşk Nedir ? İlk görüşte aşka inanır mısınız ? suan asIk misiniz ?
CEVAP= su an asik degilim askin pek bi anlami yok bence

SORU 18= Mutfağa girer misiniz ? Yemek Yapmayı severmisiniz ? Sevdiğiniz yemek ne?
CEVAP= mutfaktan hic cikmam ki bulasik milleti hic bitmez yani
smile_regular.gif
yemek yapmasini da severim yemesini de
smile_teeth.gif

SORU 19= Sizi En çok kızdıran şey nedir ? Sinirli misiniz ?
CEVAP= kendini begenmis kizlarin yapmacik hareketler' cok sinir verici ama pek asabi degilimdir

SORU 20= Forumumuzda kalıcı olmanızın nedeni ?
CEVAP=herhalde beni ceken bisey olmali ki forumdan dusmuyorum
smile_regular.gif

Soru 21= Başınızdan geçen komik olay veya rezil oldum eyvah dediğiniz bir olay varsa anlatır mısınız ?
CEVAP=

SORU 22= Elinizde Bir Bant olsa kimin ağzını bantlardınız ?
CEVAP=ziya kardesimizi bantlardim hic susmuyorki
smile_regular.gif
saka ha alinma kardes

SORU 23= Forumumuzda en sevdiğiniz bölüm ve ilginizi en çok çeken bölüm neresi ? Neden?
CEVAP= forum oyunlari hep gozume takildigi icin ben de hep oraya takiliyorum
smile_regular.gif

SORU 24= Forumumuz için yapılmasını istediğin yada eksik gördüğün bir bölüm varmı ?
CEVAP= forumu tam olarak gezmedim ama herhalde eksik coktur da bu eksikleri tamamlayacaginizdan eminim

SORU 25= 68aksaray.gen forumu seviyorum çünkü ?
CEVAP= bu forumun yararli bilgiler sundugundan eminim

SORU 26= Son olarak sen kendine soru sorsan ne sorardın ?
CEVAP= hayat yasasan da bitecek yasamasanda o yuzden simdiden hayattan tat almaya bak derdim...

SON SÖZ’ün yada söylemek istediğin birşey varmı ?mavis kardesimize bu ilgisinden dolayi tesekkur ederim...

SİZİ TANIMAK GÜZELDİ.. RÖPORTAJIMIZA KATILTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER..

Seni Cok Seviyoruz Damarcim
kisss.gif

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar