Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz İyi forumlar dileriz...

Haber BİR KİŞİNİN SİLAHLA ÖLDÜRÜLDÜĞÜ OLAYDA 5 ŞÜPHELİ HAKİM KARŞISINDA

Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz
Admin İletişim!
IMG_20220918_165217_copy_800x533.jpg

Bir kişinin silahla öldürüldüğü olayda 5 şüpheli hakim karşısında

Olay, 2 gün önce Aksaray’ın merkeze bağlı Yalnızceviz köyünde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Hacı E. (25), Ahmet K. (29), Recep D. (39), Hüseyin D. (32), Kamil B. (41) ve Yasin K. (26) arasında tartışma yaşandı.Tartışmaya başlayan şahıslar bir süre sonra tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine birbirine girdi. Yasin K. tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine 68 ABF 823 plakalı hafif ticari araçla olay yerinden kaçmak isterken, kendisine silahla ateş edilince bu kez aracın bagajından indirdiği motosikletle kaçmak istedi. Bu sırada tabanca ile açılan ateş sonucu yaralanan Yasin K. olay yerinde hayatını kaybetti. Yasin K.’nın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morguna kaldırılırken olay yerine jandarma ekipleri sevk edildi.

Cinayetin ardından şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatan İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Komando Birliği Timi özel bir ekip kurdu. Şehrin tüm tali yolları kapatıldı. Komando ekiplerinin de destek verdiği seri operasyonlar sonucunda kimlikleri tespit edilen 5 şüpheli 22 saatte sakladıkları yerde tek tek yakalanarak gözaltına alındı. Aksaray İl Jandarma Komutanlığında sorgulanan 5 şüpheli buradaki işlemlerinin ardından Aksaray Adliyesine sevk edildi. Cinayet olayında ölen şahsın yakınlarının adliye önüne toplanması üzerine komando birliği burada da devreye girerek 5 şüpheliyi komando ekiplerinin geniş güvenlik önlemi altında adliyeye getirdi. Adeta etten duvarın örüldüğü adliye önünde savcılığa getirilen şüpheliler gazetecilerin, “Neden öldürdünüz?” sorusuna da ilginç yanıtlar verdi. Kimisi “Ben kendimi savundum, Allah’ın dediği olur” dedi, kimisi de, “Ben öldürmedim, ben esnafım çekmeyin” diyerek kendilerini savunmaya çalıştı.
Olayla ilgili adli süreç halen devam ediyor.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar