Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz İyi forumlar dileriz...

Haber Başkan Yazgı, gazetecilerle bir araya geldi

Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz
Admin İletişim!
yazi.jpg

AKSARAY,(DHA) - AKSARAY Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla medya mensupları ve basın temsilcileri ile düzenlenen programda bir araya geldi.

Aksaray Belediyesi tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle düzenlenen programa Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ, Belediye Meclis Üyeleri, Başkan Yardımcıları , Cemiyet Başkanları ile ulusal ve yerel çok sayıda medya mensubu katıldı.
Burada konuşan Vali Aykut Pekmez, "Sizler önemli ve zor bir görevi yerine getiriyorsunuz. Önemli çünkü toplumun en önemli haklarından ve ihtiyaçlarından biri olan bilgi edinme hakkını yerine getiriyorsunuz. Hem kamunun hem siyasetin hem de toplumun aynası olarak haberleri bilgiyi doğru ve objektif bir biçimde tüm vatandaşlarımıza iletiyorsunuz. Buda görevinizin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. İnşallah bu yıl ve önümüzdeki yıllarda iyi haberler yapılacak ortamlar oluşmasını temennisi ile hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı “Her şeyden önce gününüz kutlu olsun. Basın bizler için önemli. Bizler yaptığımız birçok çalışmayı sizlerin vasıtasıyla vatandaşlarımıza ulaştırıyoruz. Bizlerin yapmış olduğu projeleri sizlerin vatandaşlarımıza iletmesi bizim hem çalışma azmimizi artırıyor hem de çalışırken birçok noktaya rahat bir şekilde ulaştığımızı biliyoruz. Bu nedenle sizlere Teşekkür ediyorum. Bugün şu an bile çalışan arkadaşlarımız var sizin de gününüzü ekstradan kutluyorum. Gazetecinin ne hafta sonu ne de gecesi gündüzü olur. Dolayısıyla zor bir meslek, zor bir görev o nedenle sizleri tebrik ediyorum. Biz Mart ayı itibariyle 4'üncü yılımıza gireceğiz. Bu süre zarfında ulusal anlamda da gündem de olmak için çalışıyoruz. Burada ulusal basının temsilcilerine de ayrıca teşekkür ediyorum. Yaptığımız çalışmaları belli aralıklarla ulusal basına da yansıtıyorlar. Yaptığımız projeleri ulusal basın anlamında aktarmamızda önemli oluyor.” şeklinde konuştu.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar