Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz

  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz İyi forumlar dileriz...

Haber Altınsoy’un hastane açıklaması hayretle karşılandı!

Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz
Admin İletişim!
IMG_7693.png


Ak Parti Aksaray Milletvekili Hüseyin Altınsoy’un bir yerel gazeteye yaptığı; “Hastaların Yüzde 99’u Hastaneden Memnun” açıklaması Aksaray Kamuoyunda şaşkınlık ve hayretle karşılandı.

Aksaray’ın ciddi sorunlarından biri olan sağlık sorunu halen devam ederken, milletvekili seçilmeden önce uzun süre İktidar Partisi İl Başkanlığı yapmış olması nedeniyle herkesten iyi bilmesi gereken Ak Parti Aksaray Milletvekillerinden Hüseyin Altınsoy’un hastaların yüzde 99’unun hastaneden memnun açıklaması hayretle karşılandı.

Halen muayene, hatta rapor ve tetkiklerin kontrolü için bile sıra bulamayan hastalar milletvekilinin bu açıklaması karşısında şakına dönmüş durumdalar. Özellikle Acil Servis başta olmak üzere doktorların bir kısmının gelen hastalardan e-nabız uygulamasına bakma gereği duymadan daha birkaç gün önce yapılmış tetkikleri yeniden istemeleri, Tomografi, Emar gibi tetkikler başta olmak üzere endoskopi ve kolonoskopi gibi acil olan şeyler için haftalar, hatta aylar sonrasına gün verilmesi gibi sorunlar hastaların kabusu olurken Ak Parti Aksaray Milletvekili Altınsoy’un hastaların yüzde 99’unun memnun olduğu şeklindeki açıklama kamuoyunda şaşkınlıkla karşılandı.. (Haber: Aksaray Gündem Gazetesi)
 

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar