Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz İyi forumlar dileriz...

Haber Aksaray'da kan donduran olay: 15 yaşındaki Melike, ayrıldığı nişanlısı tarafından silahla başından vurularak öldürüldü

Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz
Admin İletişim!
9575B55D-F195-47DA-BC59-B51D6A0BDEC2.jpeg

Aksarayda 15 yaşındaki Melike Arıbaş. adlı kız çocuğu, ayrıldığı nişanlısı tarafından silahla başından vurularak katledildi. O esnada kızını korumaya çalışan baba da başından yaralanırken, 22 yaşındaki saldırgan Muhammet Kılıç, kısa sürede suç aleti silahla yakalanarak gözaltına alındı. Kızının ölüm haberi ile sinir krizi geçiren anne, "Ne olur Melike'mi verin bana, onu görmek istiyorum. Onun yerine ben ölseydim" diyerek feryat etti​

Aksarayda saat 14.00 sıralarında Taş Pazar Mahallesi'nde meydana gelen olayda Melike Arıbaş (15), ailesiyle birlikte bir yakınlarının nişanına gitti.

ESKİ NİŞANLISI BAŞINDAN VURDU​

Arıbaş, bir süre sonra nişana gelen ayrıldığı nişanlısı Muhammet Kılıç'ın (22) silahlı saldırısına uğradı. Tabancayla başından vurulan Melike A., kanlar içinde yere yığıldı. Kızını korumaya çalışan Doğanay Arıbaş (42) da başından yaralandı.

HAYATINI KAYBETTİ​

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan baba- kızdan Melike A., doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı.

AİLESİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ​

Hastanede kızının ölüm haberini alan Asiye Arıbaş, "Ne olur Melike'mi verin bana, onu görmek istiyorum. Onun yerine ben ölseydim" diyerek gözyaşı döküp, sinir krizi geçirdi.

SUÇ ALETİ SİLAHLA YAKALANDI​

Polis, olayın ardından kaçan Muhammet Kılıç'ı kısa sürede suç aleti silahla yakalayarak gözaltına aldı. Olay yerinde yapılan incelemede ise 12 boş kovan bulundu. Muhammet Kılıç'ın emniyetteki sorgusunun sürdüğü bildirildi.

77423EB2-EEE6-48DC-A167-D349BF0446FD.jpeg

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar