Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz

• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz İyi forumlar dileriz...

Haber AFAD Ekipleri Öğrencilere Eğitim Verdi

Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz Facebook hesabınız ile buradan daha hızlı kayıt olabilrsiniz
Admin İletişim!
AFAD-bilgilendirme-1-1-768x512.jpg

İl AFAD Müdürlüğü ekipleri PMYO ile minik öğrencilere afet bilincini artırmak amaçlı eğitim verdiler.

Aksaray Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünün talebi üzerine eğitim planlaması yapıldı. Öğrenim görmekte olan 650 öğrenciye olası bir afet durumunda ve sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili olarak basit arama kurtarma, KBRN, afet farkındalık, ikaz alarm ve bina tahliye tatbikatı eğitimleri tamamlandı.
Okul öncesi eğitim alan öğrencilere yönelik Temel Afet Bilinci ve Tahliye Eğitimi verildi. Okul öncesi eğitim görevlilerinin isteği üzerine afet bilinci eğitimi planlandı. Okul öncesi öğrencilerine yönelik 20 kişiye afet bilinci oluşturmak için Afet Farkındalık Eğitimi verildi ve acil durumlar için Tahliye Tatbikatı gerçekleştirildi. Ajans AHA

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Grafik arka planlar

Granit arka planlar